O nas

Zambrowskie Centrum Weterynaryjne powstało w 2015 r. z myślą zapewnienia zwierzętom mieszkańców Zambrowa najwyższej jakości kompleksowej usługi weterynaryjnej w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia zwierząt towarzyszących. Aby sprostać temu celowi oraz w trosce o dobro naszych pacjentów na bieżąco podnosimy nasze kwalifikacje przez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach, posiadamy obszerne zaplecze sprzętowe na które składa sie najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny. A także wychodząc na przeciw Państwa potrzebom będziemy również starać się nawiązać współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin weterynarii między innymi kardiologii, ortopedii, stomatologii czy okulistyki.

 

W naszej lecznicy prowadzimy zarówno leczenie ambulatoryjne – czyli bez konieczności dłuższego przebywania w lecznicy – oraz w razie zaistnienia takiej potrzeby, leczenie szpitalne – czyli pozostawienia zwierząt pod opieką lekarską na dłuższy okres.

 

W naszej lecznicy oprócz normalnej działalności usługowo-klinicznej prowadzimy także sprzedaż specjalistycznych karm weterynaryjnych, oraz artykułów dla zwierząt.