Nasz Zespół

Lek. wet. Aleksandra Wróbel – jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Podczas studiów praktykowałam w kliku lubelskich klinikach, w lecznicy w rodzinnym Mielcu oraz w gabinecie w Łomży. Interesuję się głównie interną małych zwierząt. Prywatnie jestem wielbicielką pieszych wędrówek po górach oraz psów rasy Nowofunland.

Lek. Wet. Katarzyna Perkowska – Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W czasie studiów odbyłam praktyki w kilku klinikach, między innymi w specjalistycznym gabinecie kardiologicznym. Moim głównym zainteresowaniem jest interna oraz kardiologia małych zwierząt i chciałabym rozwijać się w tym kierunku.

 

Tech. wet. Marta Modzelewska – skończyłam łomżyńską „Wetę” z wyróżnieniem. Od zawsze fascynują mnie małe zwierzęta. Prowadzę hodowlę psów rasowych zrzeszoną w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP o/Białystok). Tematyka rozrodu psów jest doskonale przeze mnie opanowana. Moją drugą miłością są konie. Jestem instruktorem jazdy konnej i hipoterapii. Swoją wiedzę staram się poszerzać na różnych kursach i seminariach.

 

Tech. Wet. Joanna Biaduń – Jestem absolwentką studium weterynaryjnego w Łomży. W zawodzie pracuję od siedmiu lat. Głównie asystuję przy zabiegach chirurgicznych i operacjach oraz zajmuję się profilaktyką małych zwierząt. Pasjonuje mnie bardzo diagnostyka  laboratoryjną. Prywatnie jestem szczęśliwą posiadaczką trzynastoletniej suczki York o imieniu Wiki