Nasz Zespół

DSC_02301

Lek. wet. Kamil Piotrowski – skończyłem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w 2014 r. Podczas studiów praktykowałem między innymi w Czechach w Pradze w Veterinární klinika Panda, w Stanach Zjednoczonych Ameryki w Chicago w Touhy Animal Hospital, w Niemczech w Tierarztpraxis Sehlendorfer Strand, w Białymstoku w Przychodni Małych Zwierząt S.C. J. Gulko, A. Jaroszewicz, K. Kalinowska, Z. Adamiak. Jestem absolwentem Programu Praktyk Klinicznych MARS odbywającego się w Klinice Weterynaryjnej ELWET w Warszawie. Po studiach odbyłem staż zawodowy w tej klinice.

 

Moja rodzina od lat związana jest z medycyną weterynaryjną. Począwszy od dziadka, przez mojego ojca na moim bracie kończąc. Prowadzimy rodzinną Lecznicę Zwierząt w Kołakach Kościelnych, oraz Gabinet Weterynaryjny w Gaci zajmujące się zwierzętami gospodarskimi. Zambrowskie Centrum Weterynaryjne będzie kontynuacją naszej rodzinnej tradycji poszerzając naszą działalność o medycynę weterynaryjną zwierząt towarzyszących, na jak najwyższym poziomie.

 

1226810_517194221694610_934467653_o

Lek. wet. Łucja Ziębiec – skończyłam studia z wyróżnieniem na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w 2014 r. Podczas studiów praktykowałam w Nowym Sączu w Lecznicy Weterynaryjnej lek. wet. Andrzeja Huzy. Utrzymywałam także ścisłą współpracę z Ursynowską Kliniką Weterynaryjną w Warszawie odbywając w niej praktyki w trakcie studiów jak również staż zawodowy po studiach.