O Nas

lek. wet. Jakub Bryczkowski

specjalista chirurgii weterynaryjnej
Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w roku 2013. W trakcie studiów zdobywał wiedzę praktyczną w różnych placówkach w tym w Klinice Małych Zwierząt SGGW w Zakładzie Chirurgii Małych Zwierząt gdzie odbył półroczny staż. Z wielką pasją uczestniczy w rozmaitych konferencjach i kursach pogłębiając swoje umiejętności z różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej. Największe zainteresowania to chirurgia, stomatologia oraz rozród i położnictwo. W 2021 ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. W naszej przychodni zajmuje się chirurgią i chorobami wewnętrznymi zwierząt.

lek. wet. Piotr Burzyński

specjalista chirurgii weterynaryjnej
W 2008 ukończył studia medycyny weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Jego szczególnym zainteresowaniem jest chirurgia zwierząt. Już na studiach uczestniczył w dodatkowych zajęciach z zakresu chirurgii, a po studiach rozwija swoją wiedzę na wielu sympozjach. Pracował w Polsce w kilku gabinetach w Warszawie jak i za granicą. Ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej, członek AO vet.

lek. wet. Paulina Sacharczuk

lekarz weterynarii
ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie w 2018 r. Jest pasjonatką dermatologii i ultrasonografii. Ukończyła specjalistyczny kurs z zakresu dermatologii w Warszawie, a także uczestniczy w wielu szkoleniach z różnych dziedzin weterynarii. Dzięki pracy w kilku ośrodkach w Polsce zyskała spore doświadczenie internistyczne. Prywatnie właścicielka dwóch kotów Neli i Simby.

tech. wet. Joanna Biaduń

technik weterynarii
Wieloletni pracownik Zambrowskiego Centrum Weterynaryjnego, aktywnie uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez ZCW i poszerza wiedzę z zakresu weterynarii.
envelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram